Ceny za dárkové sklenice, doplňkové služby a expedici

Základní ceny pískování na sklenice na zakázku

Základní cena zahrnuje vlastní dárkovou sklenici a pískování na sklo až deseti znaků (písmen) s termínem zhotovení max. 7 pracovních dnů od potvrzení objednávky, přičemž termínem "zhotovení" není myšleno doručení (záleží na formě odběru zboží). Pískování skleniček je zakázková výroba, kterou nelze dělat na počkání.

Konkrétní cena se zobrazuje vždy u daného produktu (od 190Kč u panáků, přes 240Kč za hrnek na kávu po 315Kč za litrový tuplák na pivo).

Konečnou cenu uvidíte vždy ještě před odesláním své konkrétní objednávky. U objednávky nad 15 ks nabízíme výhodnější individuální kalkulaci.

Při objednání více sklenic (produktů) se cena s každou další sklenicí snižuje o 5Kč, až do maximální výše 15ks. U větší objednávky nás kontaktujte na mail osobní@sklodar.cz nebo na tel.: 608 16 15 51 a bude Vám navržena výhodnější cena. Cena o 5Kč se snižuje i při kombinaci různých produktů s různými motivy (např. sklenice s obrázkem + hrneček na čaj se jménem).

Nejsme plátci DPH.

Ceny dalších doplňků

Za pískování 11. a každého dalšího znaku jsou účtovány 3Kč.

Za vypískování motivu z naší galerie je účtováno 20, 40 nebo 60Kč - dle náročnosti. Cena je vždy uvedena u konkrétního motivu. Vlastní motiv dodaný v křivkách, bez nutnosti jeho dalších úprav je zpoplatněn částkou 60Kč.

Cena za dárkové balení je 65Kč. U dárkové krabice je vždy bílý spodek, tmavě modré víčko, modrá saténová výstelka (pouze kojenecké lahve pro holčičky je v červeném provedení).

Vypískování textu nebo motivu z více stran je zpoplatněno částkou 25Kč.

Za expresní příplatek 150Kč je možné skleničku zhotovit do dvou pracovních dnů (zhotovení není totéž co dání!).

Za případné přepracování vlastního motivu (pokud je to možné) je účtováno 50 - 300Kč a je řešeno vždy individuálně.

Za 2. a další úpravy návrhů může být účtováno 50Kč. Na základě závazné objednávky je první návrh zaslán zdarma.

Ceny za distribuci a balné

Nabízíme zdarma možnost osobního odběru sklenic přímo u výrobce v Nesovicích na Moravě.

Zaslání sklenic Českou poštou jako Balík do ruky stojí 109Kč (garance dodání násl. prac. den od expedice a v případě, že Vás pošta na adrese nazastihne balíček Vám uloží na Vaši nejbližší poště).

Platba dobírkou je u pošty zpoplatněna 50Kč. Při platbě předem přímo na náš účet číslo 2300270386/2010 žádný poplatek účtován není.

Druhý den od zhotovení si můžete vyzvednout Vaše dárkové sklo nejen ve městech Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem nebo Zlín ale i na stovkách dalších výdejních míst. Výdej v těchto městech v síti firmy Zásilkovna.cz je zpoplatněno částkou 76Kč (při platbě předem) nebo 104Kč (při platbě na dobírku).

Při vyšší objednávce (zpravidla nad 5.000Kč) může být vyžadována zálohová platba.