Z důvodu neplánovaného výpadku výroby je příjem nových zakázek od 24.7.2024 pozastaven.

Ceny za dárkové sklenice s pískováním, balení a expedici

Základní ceny pískování na sklenice na zakázku

Základní cena je uvedena za dárkovou sklenici a pískování na sklo až deseti znaků (písmen) při standardním výrobním termínu (max. 6 pracovních dnů od potvrzení objednávky). Slovo "zhotovení" nezanmená doručení (záleží na formě odběru zboží). Pískování skleniček je zakázková výroba, kterou nelze dělat na počkání.

Základní cena je vždy uvedena u daného produktu (od 190Kč u panáků, přes 240Kč za hrnek na kávu po 315Kč za litrový tuplák na pivo).

Konečnou finální cenu (s ohledem na množství dalších doplňkových služeb) vidíte vždy před odesláním své ZÁVAZNÉ objednávky. Pokud dojde ke stornování objednávky až po zpracování grafiky, bude účtován poplatek 150Kč za grafické práce.

U objednávky nad 15 ks nabízíme po domluvě výhodnější individuální kalkulaci.

Při objednání více sklenic (produktů) se cena s každou další sklenicí snižuje o 5Kč, až do maximální výše slevy 75Kč za kus. Cena se o 5Kč se snižuje i při kombinaci různých produktů s různými motivy (např. sklenice s obrázkem + hrneček na čaj se jménem). Pokud si přejete více jak 15 sklenice, tak nám nejprve napište mail na osobní@sklodar.cz nebo zavolejte na tel.: 608 16 15 51. Bude Vám navržena výhodnější cena.

Ceny dalších doplňků

Za pískování 11. a každého dalšího znaku jsou účtovány 3Kč.

Za vypískování motivu z naší galerie je účtováno 20, 40 nebo 60Kč - dle náročnosti. Cena je vždy uvedena u konkrétního motivu. Vlastní motiv dodaný v křivkách, bez nutnosti jeho dalších úprav je zpoplatněn částkou 60Kč. U náročnějšího motivu na sklenici bude sjednána cena individuálně.

Cena za dárkové balení je 74Kč. U dárkové krabice je vždy bílý spodek, tmavě modré víčko, modrá saténová výstelka (pouze kojenecké lahve pro holčičky je v červeném provedení).

Vypískování textu nebo motivu z více stran je zpoplatněno částkou 25Kč.

Pokud chcete skleničku zhotovit do dvou pracovních dnů (zhotovení není totéž co dání!), bude účtován expresní příplatek 150Kč.

Za případné přepracování vlastního motivu (pokud je to možné) bude zaúčtováno podle náročnosti 50 - 300Kč.

Na základě závazné objednávky je pouze první návrh zaslán zdarma. Za další úpravy bude účtováno až 50Kč.

Ceny za balné a expedici

Nabízíme zdarma možnost osobního odběru sklenic přímo u výrobce v Nesovicích na Moravě.

Zaslání sklenice Českou poštou jako Balík do ruky stojí 139Kč (garance dodání násl. prac. den od expedice a v případě, že Vás pošta na adrese nazastihne balíček Vám uloží na Vaši nejbližší poště).

Pokud chcete platit až při převzetí, je platba dobírkou u pošty zpoplatněna 50Kč. Při platbě předem přímo na náš účet tento poplatek není účtován.

Druhý den od zhotovení si můžete vyzvednout Vaše dárkové sklo nejen ve městech Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem nebo Zlín ale i na stovkách dalších výdejních míst. Expedice do těchto míst v síti firmy Zásilkovna.cz je stojí 86Kč (při platbě předem) nebo 114Kč (při platbě na dobírku).

Při vyšší objednávce (nad 2.000Kč) je vyžadována platba předem.

Nejsme plátci DPH.