dárkové sklo na míru - časté dotazy

 

Za jak dlouho dostanu hotové dárkové sklo?

Nejrychlejší způsob je objednat si expresní výrobu za příplatek 150Kč. Pak můžete mít hotové dárkové sklo za tři (někdy za dva) pracovní dny doma. Levnější (ale pomalejší) je standardní výroba, která trvá max. šest prac. dnů + dva až tři dny přeprava k Vám. Pokud si vyberete jako formu platby bezhotovostní převod na náš účet, je poštovné levnější, ale expediční lhůta běží až od připsání platby na účet. Vždy současně záleží i na tom, kdy zakázku (grafiku) potvrdíte, nikoliv kdy provedete samotnou objednávku.

Mohu si na sklenici (hrnek) nechat vypískovat vlastní obrázek?

Vlastní černobílý motiv lze zhotovit, pokud splní tyto podmínky (je nutná znalost vektorové grafiky): http://mujpullitr.cz/vlastni-obrazkovy-motiv-na-sklenici.

Barevné obrázky, motivy stažené z internetu (např. v JPG) a fotky (ani černobílé) pískováním u nás zhotovit nelze.

Jakou si mám zvolit velikostí písma?

Velikost písma vždy přizpůsobíme možnostem sklenice, aby dárkové sklo vypadalo hezky. Důležité je, zvolit si u textu, který chcete výraznější, větší velikost a u ostatného textu velikost menší. Důležité je také uvědomit si velikost sklenice a "nepřeplácat" ho velkým množstvím textu. Na dárkové sklo nelze psát tak dlouhé citáty jako na papírové blahopřání...

Pošlete mi před dokončením skleničky jak tam bude vypadat text a obrázek?

Před vlastní výrobou vždy obdržíte grafiku k odsouhlasení. Grafický náhled neslouží k případným úvahám zda něco ne sklenice přidat nebo změnit, ale je jen pro kontrolu (vašich a našich) případných chyb. K drobným grafickým úpravám vám slouží odkaz na http://www.sklodar.cz/navrhnout-vlastni-sklenicku/. Tam si každý náročnější zákazník může grafiku sám a on-line upravovat libovolně mnohokrát a nám pak odeslat až výsledek, který již upravovat nebude potřeba.

Chci obrázek nebo text z jedné a něco jiného z druhé strany sklenice...

Nejprve si zvolte třeba motiv a napište váš text. Vlevo pod fotografií sklenice je ikonka s pozicemi ucha na pravé a levé straně sklenice (přépadně uprostřed). Překlikněte tedy ucho na druhou stranu. Nyní máte řistý formulář, kam si opět zvolíte text, případně obrázek. Původní, Vámi navolený motiv nezmizel - je na druhé straně sklenice. Skleničky na víno a panáky ucho nemají - ikonka s uchem slouží jako orinetace (přední / zadní strana).