dárkové sklo na míru - časté dotazy

 

Za jak dlouho dostanu hotové dárkové sklo?

Nejrychlejší způsob je objednat si expresní výrobu za příplatek 150Kč. Pak můžete mít hotové dárkové sklo za tři (někdy za dva) pracovní dny doma. Levnější (ale pomalejší) je standardní výroba, která trvá max. šest prac. dnů + dva až tři dny přeprava k Vám. Pokud si vyberete jako formu platby bezhotovostní převod na náš účet, je poštovné levnější, ale expediční lhůta běží až od připsání platby na účet. Vždy současně záleží i na tom, kdy zakázku (grafiku) potvrdíte, nikoliv kdy provedete samotnou objednávku.

Mohu si na sklenici (hrnek) nechat vypískovat vlastní obrázek?

Vlastní černobílý motiv lze zhotovit, pokud splní tyto podmínky (je nutná znalost vektorové grafiky): http://mujpullitr.cz/vlastni-obrazkovy-motiv-na-sklenici.

Fotografie a barevné obrázky zhotovit nelze.

Nejsem si jistý/á zvolenou velikostí písma...

Nevadí, velikost písma přizpůsobíme možnostem sklenice, aby dárkové sklo vypadalo hezky. Důležité je, zvolit u textu který chcete výraznější větší velikost než u textu ostatního. Velmi důležité je také uvědomit si velikost sklenice a "nepřeplácat" ho velkým množstvím textu. Dárkové sklo není papírové blahopřání...

Uvidím před obdržením hotové sklenice jak na ní bude vypadat text a obrázek?

Ano, před výrobou obdržíte grafiku k odsouhlasení (slouží především ke kontrole případných chyb, k postupným drobným grafickým úpravám slouží zákazníkům aplikace na stránce http://www.sklodar.cz/navrhnout-vlastni-sklenicku/ kde si každý může grafiku on-line sám upravovat ještě před odesláním závazné objednávky).

Chtěl/a bych obrázek z jedné a text z druhé strany sklenice...

Zvolte si motiv, případně napište do formuláře svůj text. Pak klikněte úplně vlevo pod fotografií sklenice na ikonku s pozicí ucha na druhé straně a opět zvolte motiv případně text (týká se i sklenic na víno a panáků). Původní, Vámi navolený motiv nezmizel - je na druhé straně sklenice.