Vlastní obrázkový motiv na sklenici

Pokud jste v galerii obrázků nenašli nic, co by Vám tematicky vyhovovalo, ale netrváte na svém konkrétním motivu, neztrácejte čas studováním následujícího textu a pouze nám napište, jaký motiv si přejete. Pokusíme se Vám sami nabídnout řešení a vyhledat z naší galerie motiv, který jste možná přehlédli.

Pokud máte přání mít sklenice s vaším konkrétním motivem (např. logem firmy), rádi Vám ho na sklenici vybrousíme. Dbejte prosím ale na ochranná práva značek (viz obchodní podmínky) a dodržení nutných specifikací, které výroba broušených sklenic na zakázku má. Mít vlastní obrázek na sklenici vyžaduje znalost vektorové grafiky a rozhodně nepostačí zaslat obrázek z interentetu nebo vlastní fotografii!!!

V jakém formátu je nutné obrázek dodat?

Naše technologie značení skla vyžaduje dodržení následujících specifikací, které si prosím před odesláním vašeho motivu pečlivě prostudujte. Předem se omlouváme, pokud z časových důvodů nebudeme vůbec reagovat na požadavky, u kterých výslovně uvádíme, že je zpracovat naší technologií nemůžeme - což jsou fotografie, barevné motivy nebo obrázky s různými odstíny šedé či příliš jemnými detaily. Výjimkou je, pokud lze např. barevné logo firmy převést do černobílé podoby.

 

  • Váš motiv musí být jednobarevná perokresba, tedy 100% černá. Rastrový (= tónovaný) nebo dokonce barevný obrázek a fotografie vám bohužel broušením zpracovat nedokážeme.
  • minimální rozměr nejmenší linky v motivu musí mít na sklenici rozměr alespoň 12 x 0,8mm a průměr nejmenšího samostatného bodu musí být alespoň 1,5mm. Váš motiv bude mít v reálu na sklenici rozměr cca 6x9cm, což mějte, prosím, na zřeteli!
  • všechna písma musí být exportována do křivek
  • soubor určený pro broušení nám zašlete v Corelu X4 (případně v nižší verzi). V jiných programech a jednodušších motivech někdy pomůže uložení do PDF. Rozhodně motiv nelze zpracovat, pokud bude dodán ve formátu JPG nebo PNG.
  • soubor musí být zaslaný jako samostatná příloha a musí mít správnou vektorovou podobu.
  • Pouze „přeuložení“ motivu do grafického programu není dostačující, pokud před uložením není převeden do křivek!

Motivy, které nebudou dodány v 100% kvalitě, ale budou alespoň dodány ve formě, která nám umožní jeho další zpracování, vám dle náročnosti můžeme sami upravit za částku 50-400Kč.

Vaše motivy zasílejte na sklodar@sklo-dar.cz